PAVKAR s.r.o

Zemní a výkopové práce

Rádi bychom Vám představili firmu Pavkar s.r.o., která má ve svém oboru již více jak osmiletou praxi. V nabídce služeb této firmy naleznete zemní a výkopové práce, autodopravu nebo například prodej a rozvoz palivového dřeva. Tato firma nabízí své služby v lokalitě Jaroměřic nad Rokytnou a v okolí Třebíče. Pokud se nacházíte v této oblasti a potřebujete jakoukoliv z nabízených služeb této firmy, neváhejte je kontaktovat. Rádi Vám se zadanou prací pomohou k Vaší maximální spokojenosti.

Nabízené služby:

  • Zemní a výkopové práce
  • Autodoprava
  • Prodej a rozvoz palivového a štípaného dříví

V případě, že potřebujete zajistit dopravu menších rozměrů, mají ve své nabídce kontejnerové vozidlo, které mohou pro Vaše potřeby kdykoliv přistavit a po naložení následně odvézt kamkoliv budete potřebovat. Výhodu tohoto vozidla představuje i hydraulická ruka, která je jeho součástí. Za její pomoci tak mohou bez větších obtíží nakládat a vykládat kontejner přesně dle potřeby zákazníků.
 

Toto vozidlo lze využít i v případě další nabízené služby firmy Pavkar s.r.o., a to při zemních a výkopových pracích. Pokud potřebujete jakékoliv tyto práce zajistit od odborníků, a to i s možností odvozu suti nebo jakéhokoliv jiného materiálu, je tato firma vhodná právě pro Vás. Zabývají se výkopovými pracemi jako například výkop retenčních nádrží nebo například bazénů, u kterých velmi často zbývá množství suti a hlíny, pro které velmi často nemáme dalšího využití. Proto jistě oceníte právě možnost jejího odvozu bez toho, abyste museli například zajistit jinou firmu pouze pro samotný odvoz. 

„Jsme tady, abychom usnadnili vaše úkoly a zajistili vám bezproblémový průběh prací.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti PAVKAR s.r.o.

PAVKAR s.r.o.

  • Popovická 1183
  • Jaroměřice nad Rokytnou - Popovice 67551
  • IČ: 04143701
  • DIČ: CZ04143701

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu