Slidingtech s.r.o.

Cesta k zelenější budoucnosti

Teplo, světlo nebo energie jsou nezbytné aspekty, bez kterých si život neumíme představit. Ne vždy jsme však uměli zdroje využít tak, abychom tyto životně důležité produkty uměli vytvořit. Tato doba je však již tisíce let za námi a my žijeme v době, kdy právě tyto aspekty představují nedílnou součást našich životů. Co lze ovšem vnímat jako relativní novinku jsou alternativní zdroje pro výrobu energie nebo tepla. Ty mohou přinést vyšší účinnost, menší náklady nebo nižší emisní stopu. To vše jistě v dnešní době ocení každý z nás.

 

Rádi bychom Vám proto představili firmu SlidingTech s.r.o., jejíž obor představuje právě fotovoltaika a tepelná čerpadla. V jejich široké nabídce naleznete samotné technologie, ale také řadu nezbytného příslušenství. Jedná se o velkoprodejce a velkosklad vysoce kvalitních produktů v oblasti tepelných čerpadel a vybavení pro fotovoltaické elektrárny. V jejich nabídce naleznete tepelná čerpadla, fotovoltaické panely, baterie nebo měniče od mnoha vysoce prestižních výrobců. Pro své klienty zabezpečují celkový servis, a to od prodeje až po samotnou instalaci. Samozřejmostí je také údržba a následný servis, který je nezbytnou součástí zajišťující dlouholetou spokojenost s jejich výrobky.

„Věříme, že naše spolupráce přinese nejen energetickou účinnost, ale i úsporu nákladů. Kontaktujte nás ještě dnes a pojďme společně zelenější budoucnosti naproti. Těšíme se na vás!“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Slidingtech s.r.o.

Slidingtech s.r.o.

  • Vídeňská 677/9
  • Olomouc 77900
  • IČ: 04335767
  • DIČ: CZ04335767

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu

Nastavení uchování souborů cookies

Jedná se o nezbytné cookies, bez nichž by nebylo možné stránky či vámi vyžádanou službu reálně provozovat.
Neustále zlepšujeme uživatelskou přívětivost a výkon našich webových stránek. Z tohoto důvodu používáme analytické technologie, které měří a vyhodnocují, jaké funkce a obsah našich webových stránek jsou používány.
Používáme technologie od vybraných partnerů, které nám umožňují lépe cílit obsah a reklamu.