Stavební HP s.r.o.

Lité podlahy na míru

Instalace podlahy ze dne na den, to není sen, to je skutečnost. Tuhle možnost nabízejí dnešní materiály a související technologie. Pokud stavíte, chystáte se na rekonstrukci, jste z Prahy, Středočeského kraje a blízkého okolí, tak čtěte dále. Touto cestou Vám představíme Stavební HP s.r.o., specialistu na lité anhydritové a betonové podlahy. Jedná se o firmu, která patří již jedenáct let k nejuznávanějším specialistům na poli výstavby budov. Specializují se na kompletní realizace skálopevných podlah na zakázku. Díky dlouholetým zkušenostem Vám tato firma vykouzlí podlahu doslova na míru. Firma Stavební HP s.r.o. sídlí v Kolíně a jejich působení je v rámci Středních a Východních Čech, Prahy a okolí.

„S více než deseti lety zkušeností v oboru se zavazujeme přinášet zákazníkům podlahová řešení splňující vaše očekávání.“

Anhydritové podlahy

Proč si pořídit anhydritovou podlahu? Anhydritové podlahy jsou odolné, kvalitní a dobře použitelné. Anhydritové podlahy mají velice široké možnosti využití. Lze je použít jak v domácích, tak i komerčních prostorách, a to včetně koupelen, či místností se zvýšenou vlhkostí. Tato podlaha je rychle připravena na zátěž, má bezproblémovou montáž a vysokou rovinnost.

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti STAVEBNÍ HP, s.r.o.

STAVEBNÍ HP, s.r.o.

  • K Raškovci 851
  • Kolín 28002
  • IČ: 27904458
  • DIČ: CZ27904458

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu