MORAVIA Consulting spol. s r.o.

Partner v oblasti výpočetní techniky

Když se řekne kalkulačka, mnoho z nás si vzpomene na své školní dny, kdy jsme se snažili pochopit složité matematické problémy. Historie kalkulačky sahá až do starověku, kdy byly používány různé mechanické zařízení, jako je abakus, pro výpočty. V průběhu let se kalkulačky vyvíjely a staly se nezbytným nástrojem pro studenty, inženýry a profesionály z různých oborů.

Moravia Consulting je firmou, která má hluboké kořeny v oblasti kalkulaček. Tato distribuční společnost působí na mezinárodní úrovni již od roku 1993. Jejich hlavním cílem je vývoj a distribuce vlastních značek, stejně jako distribuce různých produktů od svých partnerských značek. Nabízejí kalkulačky, náhradní díly pro IT, stylové batohy a tašky značky Bestlife a produkty EdTech zaměřené na vzdělávání od mateřských škol až po střední školy.

Kromě své hlavní nabídky produktů a služeb se Moravia Consulting také specializuje na distribuci náhradních dílů pro různá IT zařízení prostřednictvím svého webu Moravia Parts. Tato platforma nabízí širokou škálu náhradních dílů pro značky jako HP Inc., HPE, DELL, LEXMARK, Fujitsu, ACER, LENOVO, IBM a Samsung. Bez ohledu na to, zda hledáte náhradní díly pro počítače, notebooky nebo servery, Moravia Parts je místem, kde najdete to, co potřebujete.

„V technologicky pokročilém světě je klíčem k úspěchu vzdělávání, které drží krok s dobou.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti MORAVIA Consulting, spol. s r.o.

MORAVIA Consulting, spol. s r.o.

  • Olomoucká 1213/83
  • Brno-Černovice 62700
  • IČ: 49967550
  • DIČ: CZ49967550

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu