Holba - Středověká Hudba

Mistři středověké hudby

Slyšíte ten líbivý zvuk středověké hudby a zapomínáte na moderní svět? Pak jste pravděpodobně narazili na jedinečnou skupinu Holba z Plzně, která se věnuje provozování středověké hudby. Jejich originální hudba Vás přenese z moderního světa přímo do doby rytířů, dvorních dám a hradních banketů. Jejich hudební dovednosti a vášeň pro historii propojují minulost s přítomností, a to vytváří zážitek, který není jenom poslechem, ale celkovým ponořením do středověké éry.

Holba – mistři středověké hudby

Holba není jen středověkou hudební kapelou, je to cesta časem, kterou vám nabízí. Jejich repertoár zahrnuje hudební skladby, tradiční středověké písně a tance. Každý člen této originální 4 - členné skupiny je mistr svého nástroje. Když začne skupina Holba hrát, zdá se, že se zastavil čas. Hudba je pro ně vášní, a to je cítit ve každém tónu, který zazní. Když se tato skupina představí na koncertním pódiu nebo středověkém veletrhu, diváci se ocitnou v úplně jiném světě.

Oblečeni do dobových kostýmů, hravost ve výběru nástrojů z doby minulé, to všechno tvoří jedinečný zážitek. Lidé se nejen posadí a poslouchají, ale také tančí a zpívají s kapelou. A co nejvíc fascinujícího na této skupině je? Jak dokáží propojit minulost s přítomností. Jejich hudba nejen oslavuje historii, ale také ukazuje, jaký vliv měla na naši současnou kulturu a hudební tradice. Je to spojení dvou světů, které se zdají být od sebe vzdálené, ale ve skutečnosti jsou pevně spojeny.

„Divákům chceme co nejvěrněji přiblížit hudbu gotiky a renesance.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Holba - Středověká Hudba

Holba - Středověká Hudba

  • Polední 899/33
  • Plzeň - Lobzy 31200
  • IČ: 16679512

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu

Nastavení uchování souborů cookies

Jedná se o nezbytné cookies, bez nichž by nebylo možné stránky či vámi vyžádanou službu reálně provozovat.
Neustále zlepšujeme uživatelskou přívětivost a výkon našich webových stránek. Z tohoto důvodu používáme analytické technologie, které měří a vyhodnocují, jaké funkce a obsah našich webových stránek jsou používány.
Používáme technologie od vybraných partnerů, které nám umožňují lépe cílit obsah a reklamu.