PROMOS CZ s.r.o.

Profesionální nářadí KING TONY

Profesionální a kvalitní nářadí představuje pro mnoho oborů základní pilíř, bez kterého by poskytnutí těch nejlepších služeb klientům nebylo možné. Ať už se jedná o stavební sektor, opravy, výstavby či automotiv, je vždy nářadí nedílnou součástí nejen výrobního procesu, ale také následného servisu. Nemusíme ovšem zacházet do žádných odborností, protože kvalitní nářadí využije ve svém životě jistě každý z nás.

Umístění nového obrazu na zeď, utažení kapajícího kohoutku, přivrtání poličky nebo drobná oprava automobilu. Při takto základních úkonech, se kterými se jistě během života setkáme všichni, je potřeba mít po ruce kvalitní nářadí, díky němuž můžeme zdárně takovýto úkol dokončit. 

Proto bychom Vám rádi představili firmu PROMOS CZ s.r.o., která se zabývá primárně prodejem nářadí společnosti KING TONY TOOLS CO.,LTD. Tato firma pocházející z Taiwanu se na výrobu profesionálního a vysoce kvalitního nářadí zaměřuje již více než 35 let. Po celou tuto dobu je jejich hlavním cílem dodávat svým zákazníkům to nejkvalitnější nářadí, které naplní jejich očekávání v profesním životě. Právě pohodlí, vysoká odolnost a kvalitní materiál představují hlavní důvody, proč se tato značka stala mezi řemeslníky, opraváři a odborníky všech oborů tak oblíbenou.

A právě proto Vám toto nářadí přináší i firma PROMOS CZ s.r.o., která se svým zákazníkům snaží zpříjemnit čas strávený s nářadím, které využívají na pracovní bázi každý den. Originální společnost KING TONY TOOLS CO.,LTD., jejímž přímým dovozce do ČR je právě firma PROMOS CZ s.r.o., se navíc pyšní certifikací ISO 9001 pro činnost "Vývoj a výroba ručního a pneumatického nářadí" od známých společností TÜV a SGS. 

„Kvalita nářadí značky KING TONY znamená rozdíl mezi dobrou a vynikající prací.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti PROMOS CZ s.r.o.

PROMOS CZ s.r.o.

  • Národních mučedníků 499
  • Frýdek-Místek 73801
  • IČ: 25852591
  • DIČ: CZ25852591

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu