PMZ PROJEKT, spol. s r.o.

Tajemství dokonalého projektu

Úspěch v masném průmyslu závisí na několika klíčových faktorech. Primárně se jedná o efektivní výrobní procesy, kde masný průmysl musí být schopen efektivně zpracovávat maso a vyrábět produkty v požadovaných množstvích. To zahrnuje efektivní řízení dodavatelského řetězce, skladování, zpracování a distribuci. Dalším klíčovým faktorem je inovace, které jsou důležité pro udržení konkurenceschopnosti. Inovace reflektují jednak na poptávku při zavádění a instalaci nových technologií a metod zpracování, ale také na reakci změn v poptávce a preferencích zákazníků. 

Zde vstupuje do hry PMZ PROJEKT, váš klíčový partner pro úspěch v potravinářském a masném průmyslu. PMZ PROJEKT, spol. s r.o. je univerzálním projektovým atelierem v oboru pozemního stavitelství s klienty jak v České, tak Slovenské republice, který působí na trhu již 30 let. Jeho odborníci se s vášní a precizností věnují projektování a plánování staveb a technologií v potravinářském světě. Jejich dlouholeté zkušenosti jim umožňují projektovat nejen samotné stavby, ale i špičkové technologické vybavení uvnitř. Po dobu své existence se primárně zaměřují na projekty z oboru potravinářství – masný průmysl, drůbežářský průmysl, zpracování ryb a gastronomie. Řadu referencí a zkušeností mají i z oblasti logistických hal, autosalonů a objektů pro bydlení.

Co Vám může PMZ PROJEKT, spol. s r.o. nabídnout?

  • Kompletní projekty potravinářských závodů včetně souvisejících technologií 
  • Kompletní projekty skladovacích objektů a logistických center
  • Kompletní projekty v oboru pozemního stavitelství
  • Inženýrskou činnost spojenou s povolovacím řízením staveb
  • Inženýrské služby
  • Kompletní planografické služby – kopírování a tisk plánů a technických výkresů, projektové dokumentace, grafické služby všeho druhu, velkoformátový tisk, digitální formáty apod.

„Máme na kontě stovky větších či menších projektů s rozsahem investičních nákladů v řádech milionů až stovek milionů korun.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti PMZ PROJEKT, spol. s r.o.

PMZ PROJEKT, spol. s r.o.

  • Libušská 313/104
  • Praha - Písnice 14200
  • IČ: 41196546
  • DIČ: CZ41196546

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu

Nastavení uchování souborů cookies

Jedná se o nezbytné cookies, bez nichž by nebylo možné stránky či vámi vyžádanou službu reálně provozovat.
Neustále zlepšujeme uživatelskou přívětivost a výkon našich webových stránek. Z tohoto důvodu používáme analytické technologie, které měří a vyhodnocují, jaké funkce a obsah našich webových stránek jsou používány.
Používáme technologie od vybraných partnerů, které nám umožňují lépe cílit obsah a reklamu.