TOMAN FINANCE GROUP s.r.o.

Dotace a úvery pro bytové domy

Řada z nás bydlí v panelovém domě, který už má tzv. „něco za sebou“. Nabízí se možnost snížení nákladů na bydlení a revitalizace celého domu. Co si ale představit pod pojmem revitalizace? Jedná se o komplexní proces obnovy a modernizace panelových bytových domů, které byly postaveny v období socialistické éry v mnoha zemích. Tento proces zahrnuje širokou škálu stavebních, energetických, estetických a bezpečnostních úprav s cílem zlepšit celkový stav budovy a zvýšit komfort a kvalitu života pro její obyvatele.

Revitalizace panelového domu se dnes hojně využívá například při zateplení fasády, výměně oken, výměně a zateplení střechy, při realizaci venkovní stínící techniky, fotovoltaiky, instalaci tepelných čerpadel, ale i výměny vstupních dveří, rekonstrukci vstupních prostor, sklepů, výměnu výtahů, stoupaček a další. Nelze opomenout velmi vyhledávanou a populární variantu – výměnu balkónů a lodžií nebo realizaci balkónů tam, kde původně nebyly. Tento výčet možností je pouze názorným příkladem, jak ušetřit při vytápění a zároveň zkvalitnit vaše bydlení a zvýšit tak hodnotu bytu. Tato investice s finanční dotací od státu, v rámci projektu NZÚ je nyní aktuální a jasnou volbou pro každý bytový dům.

Pokud tedy hledáte spolehlivou pomoc při financování a vyřízení kompletní administrativy a servisu, včetně čerpání dotací pro revitalizaci vašeho bytového domu, ideální volbou je firma TOMAN FINANCE GROUP. Vše vyřídí za Vás. Od roku 2001 tvoří tým profesionálních finančních specialistů, kteří vám rádi poradí v nejrůznějších oblastech. Primárně se specializují na zprostředkování úvěrů pro bytová družstva a společenství vlastníků jednotek, zejména pro revitalizace a rekonstrukce bytových domů, refinancování úvěrů, privatizace bytových domů, zajišťování a vyřizování dotací, zakládání bytových družstev nebo specifické druhy pojištění.

„Řešení, na které se můžete spolehnout”

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti TOMAN FINANCE GROUP s.r.o.

TOMAN FINANCE GROUP s.r.o.

  • Mariánské náměstí 495/7
  • Ostrava 70900
  • IČ: 29458498

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu