Jakub Hanáček

Podlahy na dosah

Podlahy představují jeden z nejdůležitějších aspektů každého domova. Přesto, že se jejich význam zdá být spíše vedlejší, opak je v tomto případě pravdou. Každý interiér nemůže bez správně zvolené podlahy existovat. Obzvláště pokud má plnit úlohy domova. Pro každý domov je totiž nezbytně nutné vybrat podlahu přesně podle toho, k jakému účelu má sloužit. Dětský pokoj si zaslouží příjemnou, měkkou podlahu, na které si může Vaše dítě spokojeně hrát, kuchyně naopak odolnou podlahu, která může být prověřována Vaším kuchařským uměním bez toho, aniž by došlo k jejímu poškození.

Mimo jiné slouží podlahy také jako designový interiérový prvek, který může každý interiér povýšit na vyšší level. Měkkost koberce, pevnost a zároveň flexibilita plovoucích podlah nebo PVC. Podlahy mají mnoho podob a mnoho funkcí, a proto je nutné při jejich výběru dbát na mnoho aspektů. Jedním z nich je jistě výběr profesionálního podlaháře, který se za Vás o zajištění a realizaci podlahy postará. A právě proto bychom Vám rádi představili pana Jakuba Hanáčka, který se  realizací podlah zabývá.

Nabízené služby:

  • Celková realizace podlah
  • Pokládka podlahových povrchů
  • Příprava podkladu, stěrkování

„Každá podlaha, jedinečný příběh domovní harmonie.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Jakub Hanáček

Jakub Hanáček

  • Třebsko 33
  • Třebsko 26242
  • IČ: 05127645

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu

Nastavení uchování souborů cookies

Jedná se o nezbytné cookies, bez nichž by nebylo možné stránky či vámi vyžádanou službu reálně provozovat.
Neustále zlepšujeme uživatelskou přívětivost a výkon našich webových stránek. Z tohoto důvodu používáme analytické technologie, které měří a vyhodnocují, jaké funkce a obsah našich webových stránek jsou používány.
Používáme technologie od vybraných partnerů, které nám umožňují lépe cílit obsah a reklamu.