Národní dům Podbořany

Komfortní ubytování s wellness zážitkem

Na trhu s rekreačním ubytováním se nachází nesmírné možností. Každý má své požadavky a kritéria, podle kterých ubytování hodnotí a následně ke svému pobytu vybírá. Kvalitní ubytování lze však poznat jen jediným způsobem a to tak, že jsou spokojeni všichni, kdo ho navštíví. Proto bychom Vám rádi představili Národní dům Podbořany, který svým klientům nabízí špičkové služby v oboru ubytovacích služeb, gastronomie i relaxace. V jejich hotelu naleznete moderní a zrekonstruované pokoje různého typu a to jak pro jednotlivce, páry tak pro rodiny. Pro ty, kteří chtějí mít k dispozici veškeré zázemí domova, mají k dispozici také krásné a prostorné pokoje apartmánového typu, kde se budete cítit skoro jako doma.

Jedná se o takzvaný wellness hotel s krásným a moderním zázemím, nabízející ty nejkvalitnější služby všem svým klientům. V jejich hotelu naleznete jak indoorové, tak outdoorové wellness, takže si tyto služby můžete užívat za každého počasí přesně podle toho, co zrovna preferujete. Vnitřní i venkovní vířivka jsou samozřejmostí a na své si ve zdejším wellness přijdou i ti, kteří mají rádi masáže. Jejich nabídka je totiž opravdu široká. Součástí wellness je také plně vybavené moderní fitness. To jistě oceníte hlavně po objevení gastronomických zážitků, které Národní dům Podbořany nabízí. V jejich nabídce naleznete výborná jídla, která budou chutnat i těm nejvybíravější gastro znalcům, ale i těm nejmenším návštěvníkům. Jejich kuchyni můžete navíc ochutnat i doma, a to díky rozvozu jídla, který rovněž obstarávají.

V oboru gastronomie se také zaměřují na catering. Ať už se jedná o catering na malé akce nebo na velké, pokud chcete svou akci ozvláštnit o gastronomicky delikátní pokrmy, neváhejte svěřit tento úkol do rukou právě Národnímu domu Podbořany. Takové akce Vám navíc pomohou uspořádat od samotného základu

„U nás pohoda splývá s přírodou“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Národní dům Podbořany

Národní dům Podbořany

  • Tkalcovská 1529
  • Jirkov 43111
  • IČ: 88183556
  • DIČ: CZ8912282588

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu