Estoria Fashion

Nadčasová elegance kvalitních kabátů

Ve světě módy mohou trendy přicházet a odcházet, ale stálici, která obstojí ve zkoušce času, zcela jistě představuje klasický kabát. Kvalitní kabát Vás nejen zahřeje v chladných měsících, ale také poslouží jako výrazný kousek, který bez námahy pozvedne každý outfit. Investice do dobře vyrobeného kabátu je rozhodnutí, které se vyplácí sezónu za sezónou a proto bychom při výběru takto specifického kousku oblečení měli být obzvláště vybíraví.

 

Rádi bychom Vám proto představili Estoria Fashion, která se právě na prodej kvalitních kabátů specializuje. Za jejich zrodem stojí dlouhodobá snaha nalézt perfektní kabáty splňující ty nejvyšší standardy. Takové kabáty na trhu nenašli, a proto se sami postarali o zřízení e-shopu, kde si mohou svůj vysněný kabát pořídit všichni ti, kdo se chtějí v zimě zahalit do elegantních linií střiže a útulného objetí luxusního kašmírového kabátu.

 

V nabídce této firmy naleznete kvalitní dámské kašmírové kabáty různých stylů a střihů, které jsou šity tak, aby svým majitelkám mohly sloužit dlouhou řadu let. U těchto kabátů, které jsou vyráběny v módou proslulém Istanbulu, si můžete být jisti jejich kvalitním zpracováním a použitím těch nejluxusnějších látek a kvalitních kožichů.

„Elegance, která vás zahřeje!“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Estoria Fashion s.r.o.

Estoria Fashion s.r.o.

  • Žabovřeská 1026
  • Praha 5 15600
  • IČ: 11901489

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu