Marian Marek

Český Bufík

Na dveře klepe jaro a s tím souvisí pořádání venkovních, sportovních nebo kulturních akcí. Pokud nevíte, jak a kde si na tyto akce zajistit kompletní občerstvení pro vaše návštěvníky, pozvěte si Český bufík – nebo- li tzv. hospůdku na kolech. Jedná se o pojízdný bufet- hospůdku, který za Vámi dojede z Mělníka až do vzdálenosti 50 km.

Jedná se o provozovatele, který nabízí rozmanitý sortiment (čepované pivo, limo, teplé nápoje, širokou škálu teplého občerstvení, včetně polévek, speciality na grilu a další doplňkový servis. Nápoje nebo jídlo Vám s chutí připraví rychlá a příjemná obsluha, kterou jejich práce baví a je i jejich koníčkem. Takže žádné zamračené tváře u nich nenajdete. Součástí jejich zázemí je pro Vás k posezení uzavřený party stan, který dokáží velice rychle vytopit. Nespornou výhodou pojízdný bufetu je mobilita a flexibilita, kdy se může snadno přesouvat na různá místa.

„Ať už plánujete oslavu nebo festival, Český bufík přináší nejen občerstvení, ale i atmosféru pravé hospůdky přímo k vám.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Marian Marek

Marian Marek

  • Horní Počaply 229
  • Horní Počaply 27703
  • IČ: 88734196

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu