LUPE KOV s.r.o.

Ocelová preciznost

LUPE-KOV s.r.o. je česká výrobní společnost, která je na trhu od roku 2012. S využitím nejnovějších CNC technologií, jsou schopni zpracovávat plechy a svařovat širokou škálu materiálů od běžných ocelí po speciální slitiny. Pokud sháníte profesionální svařování kovů nebo potřebujete přesné ohýbání a dělení plechů, tak se seznamte s firmou LUPE-KOV s.r.o. v následujících řádcích.

 

SLUŽBA 1: CNC zpracování plechu

Firma poskytuje komplexní služby v oblasti CNC zpracování plechu, zahrnující celé spektrum operací – od rozdělení materiálu, přes precizní ohýbání, až po detailní vypalování komponent. 

Plechy zpracovávají za studena i za tepla, přičemž se zaměřují na širokou škálu materiálů včetně oceli, nerezu, hliníku a duralu. Produkty, jako jsou profily, svody, stříšky, strojní kryty či klempířské výrobky, jsou vyráběny na zakázku s možností povrchových úprav, jako je galvanizace či pocínování.

Pro ohýbání komplexních dílů využívají CNC ohraňovací lis Trumabend V 500 s maximální délkou ohybu 1 250 mm. Dělení a vypalování materiálů provádí pomocí mechanického stříhání a laserového řezání. Pro laserové operace je k dispozici CNC laser TruLaser 1030, který umožňuje vytvářet vypálky v plechu o maximálních rozměrech 3 000×1 500 mm a různé tloušťky, v závislosti na typu materiálu.

„S kreativitou a precizností vytváříme kovové řešení přesně podle vašich představ.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti LUPE KOV s.r.o.

LUPE KOV s.r.o.

  • Libušín 334/40
  • Krupka 41741
  • IČ: 28751779
  • DIČ: CZ28751779

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu