Jako spotřebitel jistě víte, že obal je nedílnou součástí každého výrobku. Obecně se traduje, že „obal výrobek prodává“. A zkušenost nejednoho zákazníka to jen potvrzuje. Pokud jste firma, která začíná rozjíždět výrobu vlastních produktů, nebo již máte produkty, kterým byste rádi dopřáli potištěný, vkusný, profesionální a kvalitní obal na míru, obraťte se na Tiskárnu Didot, spol. s r.o. Jedná se o partnera, který vám pomůže na cestě k vyrobení dokonalého obalu pro vaše produkty. Nebojte se tuto dlouholetou firmu oslovit s vašimi nápady. Jejich tým zkušených odborníků z oboru, toho viděl už opravdu hodně a určitě dokáží vymyslet obal vyhovující přesně Vašim požadavkům, ať již po stránce kvality, loga, či jiného potisku a adekvátní hmotnosti.

Tiskárna Didot, spol. s r.o.

Tiskárna Didot je špičková tiskárna specializující se na výrobu potištěných obalů z hladké i vlnité lepenky. Tato firma je synonymem pro kvalitu, inovaci a spolehlivost v oblasti tisku a výroby obalů. Tiskárna Didot, spol. s r.o. sídlí v Brně, vyrábí obaly pro menší, ale i velké firmy a obrátit se na ně mohou zákazníci z celé ČR i Evropy. Určitě jejich předností je, že dokáží zákazníkům naslouchat, efektivně reagovat na jejich potřeby a navrhnout a vyrobit potištěný obal na míru, přesně k danému produktu. Disponují špičkovým vybavením a moderními technologiemi, které jim umožňují vyrábět obaly té nejvyšší kvality.

„S námi máte jistotu, že vaše produkty budou vždy v perfektním obalu, který nejenže ochrání jejich obsah, ale také zdůrazní jejich kvalitu.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Tiskárna Didot, spol. s r.o.

Tiskárna Didot, spol. s r.o.

  • Trnkova 2944/119
  • Brno-Líšeň 62800
  • IČ: 60723921
  • DIČ: CZ60723921

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu