Jan Řehák

Odborník na PLC

V moderním světě představují stroje tiché motory, které řídí naše průmyslová odvětví, podniky a každodenní život. Od výrobních závodů až po kancelářské prostory, tyto mechanické zázraky provádějí nesčetné množství úkolů s přesností a stoprocentní účinností. Za jejich bezproblémovým provozem se však skrývá komplexní síť správy a servisu, která zajišťuje jejich optimální výkon a dlouhou životnost.

Správa a servis strojů představují křehkou rovnováhu mezi technologickou zdatností a lidskou vynalézavostí. Přijetím holistického přístupu, který integruje preventivní údržbu, strategickou správu aktiv, posílení pracovní síly a přizpůsobivost, mohou firmy uvolnit plný potenciál svých strojů a zároveň zajistit provozní odolnost a udržitelnost celého svého podniku.

Proto je pro řízení a servis strojů potřeba vybrat osobu, která splňuje veškeré tyto požadavky a predispozice, které jsou pro tak delikátní věc, jakou představuje právě tento obor potřeba. Dovolte, abychom Vám představili pana Jana Řeháka, který se momentálně specializuje na programování a řízení systémů, a to primárně značky Siemens a také značky IDEC. Ačkoliv je jeho momentální živnost relativně nová, jeho životní a pracovní zkušenosti sahají velmi daleko. Práci v tomto oboru se věnuje již od útlého věku, kdy hned po vystudování vysoké školy v roce 1989 začal podnikat v oboru elektroinstalace a zabezpečení. V roce 1993 rozšířil své portfolio a začal své působení v úspěšné firmě specializující se na dodávku výrobních linek, kde obstarával jejich návrhy, podklady pro projektovou dokumentaci a zprovoznění systému řízení. Za svou kariéru své portfolio rozšířil ještě mnohokrát, a to když sbíral zkušenosti z odlišných oblastí zaměření se na programování systémů.

„Díky svému know-how a mnohaletým zkušenostem poskytujeme efektivní řešení pro správu a optimalizaci průmyslových systémů.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Jan Řehák

Jan Řehák

  • Karla Čapka 3028/7
  • Chomutov 43003

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu