Tisková zpráva

Jakub

Podpora dětí v Plzeňském kraji

Jakub 21. 11. 2022, 11:44 Tisková zpráva
Nadační projekt Díky dětem je zaměřen na podporu vybraných dětských pacientů, kteří procházejí náročným životním obdobím. Rozhodli jsme se finančně podpořit tuto náročnou snahu a vyjádřit tak solidaritu potřebným a handicapovaným.
Jakub

AAAPOPTÁVKA.cz brzy v novém kabátu

Jakub 29. 5. 2019, 14:31 Tisková zpráva
Od převzetí projektu AAApoptávka.cz uběhlo lehce přes půl roku. Hned na začátku jsme věděli, že budeme potřebovat, jak web tak i celý systém zásadně inovovat, aby dokázal splňovat současné potřeby klientů. První krok přichází teď. Spouštíme beta verzi nového webu. Aktuálně na beta verzi míří 50% našich uživatelů. Brzy přejdeme na celkové přesměrování.
    Co je na webu nového a co od něj čekat?
  • O několik úrovní lepší technologii. Díky tomu je vše daleko rychlejší.
  • Čistý a přehledný design. Odstranili jsme všechny rušivé prvky a soustředíme se na to hlavní - propojení poptávky s dodavatelem.
  • Plně responzivní web! Není rozdíl mezi prací na mobilu, tabletu nebo PC. Všude funguje web skvěle.
  • Přátelského pomocníka. Panáček Vás provede celým webem. Poradí Vám co vyplnit, co je důležité, apod.. Prostě ideální parťák.
  • Personalizovanou komunikaci. Každý poptávající a dodavatel má svého unikátního avatara, kterého si může upravit ke své vlastní podobě.
Vyzkoušejte web v celé kráse. Najděte dodavatele. Najděte zakázky.
Jakub

AAApoptávka.cz má nového majitele

Jakub 20. 9. 2018, 11:11 Tisková zpráva
Od 1.září je server AAApoptávka.cz provozován stejnojmenou společností (AAA poptávka, s.r.o.), která projekt koupila od předešlého majitele spol. MAFRA a.s.. Pro poptávající ani dodavatele se nic nemění. Budeme i nadále poskytovat vysoce kvalitní služby poptávkového řízení. “Chtěli bychom všechny uživatele AAApoptávka.cz ujistit, že pokud nějaké změny nastanou pak jedině k lepšímu. Chceme server nadále rozvíjet a máme na tento rozvoj vyčleněny o poznání větší kapacity než měl původní majitel,” říká k akvizici ředitel Otto Kočí. Zadejte si poptávku a vyzkoušejte novou AAApoptávku na vlastní kůži.
Lada

AAAPOPTÁVKA.CZ s první imageovou kampaní

Lada 1. 2. 2013, 14:56 Tisková zpráva
Právě dnešním dnem je odstartována naše první imageová kampaň. Stejně jako v loňském roce se i v roce letošním, dozvíte vše o AAAPOPTÁVKA.CZ a o možnostech, které náš poptávkový systém nabízí. Uvidíte a uslyšíte nás nejen v televizním vysílání, ale také v rádiu a samozřejmě také na internetu a dalších místech. Více o aktuální kampani najdete v tiskové zprávě.
Jakub

Nadlimitní veřejné zakázky ZDARMA na Váš e-mail

Jakub 8. 9. 2010, 9:08 Tisková zpráva
Naše společnost AAAPOPTÁVKA.CZ, s.r.o. nabízí službu Veřejné zakázky malého rozsahu, která je největší databází veřejných zakázek v ČR. Tato služba obsahuje zasílání veřejných zakázek malého rozsahu a podlimitních zakázek na e-mail, denně nabízíme přes 100 aktuálních výběrových řízení. V poslední době další poskytovatelé databází veřejných zakázek začali nabízet v rámci své placené služby i nadlimitní veřejné zakázky, které naše společnost nabízí zcela zdarma a bez závazků. K odběru nadlimitních veřejných zakázek stačí mít bezplatnou registraci na našich stránkách, kategorie nastavíte po přihlášení na Váš účet.
Jakub

Členem Hospodářské komory České republiky

Jakub 16. 7. 2010, 11:45 Tisková zpráva
V uplynulých dnech byla naše společnost přijata za člena Hospodářské komory České republiky. Naše společnost AAA POPTÁVKA.CZ, s.r.o., si členství v Hospodářské komoře České republiky velice váží a vnímá ho jako důkaz kvality a serióznosti našich služeb. V současné době nabízíme největší aktuální databázi poptávek na českém trhu za stále stejnou cenu. Přejeme si, aby Vaše podnikání rostlo s naší pomocí, a děkujeme Vám, všem našim klientům, za projevenou důvěru.
Jakub

AAA POPTÁVKA.CZ je členem Asociace APEK

Jakub 23. 6. 2010, 13:13 Tisková zpráva
Dne 14. 6. 2010 se naše společnost AAA POPTÁVKA.CZ stala členem Asociace pro elektronickou komerci (APEK). Tímto krokem chceme sdělit Vám, našim klientům současným i budoucím, že naše služby jsou kvalitní a splňují měřítka solidního podnikání na českém internetu. Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na další spolupráci.