Jakub

Dotace podněcují boom v zateplování domů v ČR

Jakub 20. 9. 2023, 9:38 Info
České domácnosti stále více rozpoznávají výhody zateplování svých obydlí, a to zejména s ohledem na dostupné dotace v rámci programu Nová zelená úsporám. Aktuální statistiky svědčí o tom, že meziroční poptávka po zateplení domů vzrostla o

178 % a ve srovnání s rokem 2021 je tento nárůst dokonce 319 %. Díky energetickým úsporám a příspěvkům z programu můžou vlastníci nemovitostí snížit své výdaje za vytápění a zároveň přispět ke snižování emisí. Plánujete zateplení svého domu? Zateplení je nejen investicí do pohodlí vašeho bydlení, ale také krokem k ekologicky šetrnějšímu životu.

Jakub

Představujeme nováčky v Magazínu

Jakub 20. 6. 2023, 9:24 Info

Malé podniky jsou často neoceněnými hrdiny naší ekonomiky. Proto jsme rádi, že v červnu jsme měli možnost o třech z nich napsat články, ve kterých se dozvíte, jak fungují a jaké výhody vám mohou přinést. Jednou z nich je firma Václav Soukup, která kombinuje výrobu nábytku, čalounictví, rizikové kácení, autodopravu a zážitkové služby. Tato firma ukazuje, že diverzifikace může být klíčem k úspěchu, dokonce i pro malé podniky.

Kolář a Syn spol. s r.o. je další skvělý příklad malého podniku, který se zaměřuje na kvalitu svých výrobků a služeb. Od plotů, schodišť, kovaných plotů, nerezových zábradlí, pergol a vrat po nátěry a zinkování, tato firma poskytuje komplexní služby pro své zákazníky.

A konečně, CZECHGRILL s.r.o. je zdrojem radosti pro všechny milovníky grilování, s výrobou a prodejem vysoce kvalitních dřevěných uhlí a grilovacích briket. Malé podnikání, které se zaměřuje na vysokou kvalitu produktů a zákaznickou spokojenost.

I když jsou tyto tři firmy malé, jejich příběhy ukazují, že malé podniky mohou mít velký dopad. Jejich úspěch není dán velikostí, ale odhodláním, kreativitou a kvalitou práce. Malé podniky, jako jsou tyto, jsou srdcem naší ekonomiky a jejich příběhy nám připomínají, že úspěch je možný v jakékoliv velikosti.

Jakub

AAApoptávka.cz podporuje Linku bezpečí, posiluje pomoc dětem

Jakub 17. 5. 2023, 14:17 Info
S radostí oznamujeme, že náš projekt AAApoptávka.cz začíná finančně podporovat Linku bezpečí, organizaci, která poskytuje neocenitelnou pomoc dětem a studentům v náročných životních situacích. V rámci naší spolupráce chceme přispět k dalšímu rozvoji této služby, jejíž odbornost je klíčová pro děti a jejich rodiny v krizových momentech. Vážíme si závazku Linky bezpečí k duševní hygieně a pravidelnému vzdělávání jejich zaměstnanců, protože jejich spokojenost přímo ovlivňuje kvalitu poskytované podpory. Věříme, že naše finanční podpora přispěje k tomu, aby tato smysluplná práce mohla nadále pokračovat a rozvíjet se.
Jakub

Aktuální téma: Domácnosti šetří na energiích

Jakub 18. 4. 2023, 8:28 Info

"Češi v minulém roce výrazně více investovali do úsporných řešení v domácnosti. Vyplývá to z dat poptávkového systému ePoptávka.cz, který v daných kategoriích zaznamenal meziroční nárůst o desítky procent." - toto je úvod novinového článku na Idnes.cz a podobně se vyjadřuje i článek na Deník.cz, který čechy popisuje jako mistry úspor, když uvádí "Podle údajů Eurostatu šetřily loni plynem všechny středoevropské státy [HI1], ačkoli ne stejnou měrou. Například Slovensko snížilo svou spotřebu plynu jen o necelá tři procenta. Česko se naopak v této disciplíně stalo premiantem.".

Jakub

Pouze 16 % firem hodnotí současnou ekonomickou situaci kladně

Jakub 3. 3. 2023, 8:38 Info
Téměř polovina firem si myslí, že se nacházíme v ekonomické recesi či krizi a pouze 5 firem ze 100 vidí českou ekonomiku ve skvělé kondici. To jsou výsledky dotazníku, který jsme provedli v období 30.1.-15.2.2023 mezi 660 firmami a živnostníky napříč našimi poptávkovými službami. Zatímco 16 % vidí současnou ekonomickou situaci pozitivně, jak uvádí titulek, tak 38 % se staví k tomuto tématu neutrálně a 46 % vysloveně skepticky.
Jakub

Růst počtu poptávek v roce 2022

Jakub 11. 1. 2023, 10:26 Info
V minulém roce 2022 jsme zaznamenali meziroční růst počtu poptávek, když jsme rozeslali celkem 61 405 poptávek ze všech oborů podnikatelské činnosti. Prvenství tvořila kategorie Stavebnictví, která se každoročně podílí více než 50-ti procenty ze všech poptávek. Děkujeme všem poptávajícím zákazníkům za jejich přízeň!
Jakub

Praktický dárek pro poptávající zákazníky

Jakub 11. 10. 2022, 10:51 Info
Po čase přinášíme věrným poptávajícím zákazníkům dárek v podobě Power banky, která slouží k nabíjení mobilních telefonů a další elektroniky. Díky své kapacitě 4.000 mAh a indikace stavu nabití představuje ideálního pomocníka na cesty na kterých je potřeba opakovaně dobíjet Váš mobil. Poptávajícím zákazníkům tak stačí pouze vyplnit poptávku, která musí být skutečná a dobře popsaná, a naše dárkové oddělení zajistí distribuci dárku přes Zásilkovnu.
Jakub

Nováčci v Magazínu

Jakub 30. 9. 2022, 10:57 Info
Vítáme nováčky v našem Magazínu! Mezi typicky stavebně oborovou oblast ve které se sklolaminátovými okny dominuje firma EHG Invest s.r.o. a s foukanou izolací živnostník, pan Roman Odstrčilík, vítáme také firmy z oblasti zemědělského průmyslu, konkrétně firmu P I K A N T Ostrava, s.r.o. , která se zabývá makovými a lněnými oleji, a Château Krupina s.r.o., které působí ve vinařském sektoru. Doporučujeme všem čtenářům blíže prozkoumat produkty těchto firem, které jsou jistě velice zajímavé.
Jakub

Připravte se na nastupující recesi

Jakub 5. 9. 2022, 9:06 Info
V následujících měsících se očekává nástup ekonomické krize, která zapříčiní pokles poptávky po zboží a službách. Řada novinových článků i průzkumů mezi podnikateli hovoří ve prospěch tohoto tvrzení a jednou z nejvíce očekávaných oblastí propadu poptávky bude oblast Stavebnictví. Právě tato oblast zaznamenala několikaletý prudký pozitivní vývoj, který se odrazil v desetiprocentních ročních růstech v počtu poptávek zadaných v našich službách.
Jakub

Označení spolehlivých firem v katalogu

Jakub 12. 8. 2022, 8:39 Info
Od července 2022 přinášíme poptávajícím a uživatelům hledajícím v katalogu dodavatelů novinku ve formě označení “Spolehlivá firma!”. Toto označení automaticky získávají všichni platící dodavatelé našich služeb, kteří se prokáží spolehlivou platební morálkou. Poptávající zákazník tak získává další indicii vedoucí k výběru toho nejlepšího dodavatele!

Nastavení uchování souborů cookies

Jedná se o nezbytné cookies, bez nichž by nebylo možné stránky či vámi vyžádanou službu reálně provozovat.
Neustále zlepšujeme uživatelskou přívětivost a výkon našich webových stránek. Z tohoto důvodu používáme analytické technologie, které měří a vyhodnocují, jaké funkce a obsah našich webových stránek jsou používány.
Používáme technologie od vybraných partnerů, které nám umožňují lépe cílit obsah a reklamu.