Změna na webu

Jakub

Spustili jsme web v novém

Jakub 10. 7. 2019, 9:03 Změna na webu
Jak jste si již všichni všimli, změnili jsme podobu našeho poptávkového systému. Změna s sebou přináší hlavně tyto věci:
  • Rychlejší načítání a chod celého systému
  • Plnou responzibilitu, je tedy jedno jestli se přihlašujete z počítače nebo mobilu
  • Čistý a přehledný design
Další významnou změnou je předělání poptávkového formuláře, který by měl být nyní intuitivnější a lehčí na vyplnění. Procesem vyplnění vás navíc provede přátelský pomocník. Panáček, který vám poradí co vyplnit, co je důležité, apod.. Nezapomněli jsme ani na dodavatele, kteří mají jednodušší a přehlednější profil. Dejte nám vědět, jak jste s novu podobou spokojeni. Těšíme se na Vaše reakce.
Veronika

Nová titulní strana webu AAAPOPTÁVKA.CZ

Veronika 7. 4. 2015, 14:23 Změna na webu
Více než měsíc pracoval vývojový tým na úpravě hlavní strany poptávkového systému www.aaapoptavka.cz. Snahou bylo přijít s inovací, která by v jednoduchosti představila užitek služby pro poptávající uživatele, ale také zpřehlednila informace pro dodavatele. Na hlavní straně webu AAAPOPTÁVKA.CZ se nyní poptávající uživatelé lépe zorientují díky info grafice k fungování poptávkového systému. Naopak dodavatelé mají dvě rozdělené sekce poptávek a veřejných zakázek a pouhým jedním klikem se dostanou do databáze poptávek nebo veřejných zakázek, které denně doplňujeme o více než 500 nových obchodních příležitostí pro naše registrované dodavatele. Nová hlavní strana přináší přehled reálných hodnocení našich dodavatelů a samozřejmě i novinky, o které byste neměli být ochuzeni. Přejít na novou hlavní stranu >>>
Gabriela

Dokonalejší prezentace Vaší společnosti v katalogu

Gabriela 10. 9. 2009, 12:15 Změna na webu
Naše společnost změnila podobu zvýrazněného zápisu a přednostního výpisu. Služby se spojily a přejměnovaly na Firemní zápis PROFI. Nová podoba Firemního zápisu PROFI dokonaleji prezentuje Vaší společnost potenciálním zákazníkům. Firemní zápis PROFI přináší nové funkce jakou jsou fotoprezentace produktů, více informací o společnosti, věrnostní program v podobě získávání bonity a mnoho daších novinek.