Nový projekt

Jakub

Novinka: Poptávky na míru

Jakub 2. 6. 2022, 13:40 Nový projekt

Pro naše zákazníky jsme připravili novou službu PoptávkyNaMíru.cz zaměřenou na zasílání exkluzivních poptávek na míru podnikatelské činnosti dodavatele. Každá z poptávek je přímo určena pouze jediné firmě, která tak nemusí soutěžit s nabídkou konkurence a tím zvyšuje šanci na získání zakázky. Aktuálně je služba zaměřena především na stavební sektor, ale plánujeme rozšíření do dalších oborů. Kontaktuje nás a my Vám zajistíme poptávky přímo na míru!

Jakub

Spouštíme Magazín

Jakub 10. 9. 2021, 8:27 Nový projekt
Pro firmy, které chtějí podrobnou formou prezentovat své výrobky a služby, jsme připravili nový produkt Magazín. Ten má za cíl informovat, ale i vzdělávat zákazníky z různých oborových odvětví, což byl dlouhodobý požadavek návštěvníků našich stránek. Každá firma má nyní možnost využít efektivní reklamní plochy, kterou navštěvují návštěvníci s motivací nakupovat. Shlédněte prezentace Vůně dřeva je naší závislostí od Truhlářství Josef Hozman či Účetnictví bez starostí od firmy DAUPP, s.r.o..
Karolina

Změnili jsme hodnocení firem, a to od základu!

Karolina 3. 2. 2017, 16:11 Nový projekt
S radostí Vám oznamujeme, že jsme dnes nasadili „nový projekt“, a to hodnocení dodavatelů, které je od základu jiné, než bylo v minulosti. Ptáte se proč? Kde jinde najít objektivní hodnocení různých firem, než na poptávkovém portále, na kterém je registrováno přes 250 000 dodavatelů? Nyní můžete vyhledávat v sekci Reference dodavatele dle PSČ a kategorie. Po zadání filtru Vám vyjede mapa s označením, kde se daný dodavatel nachází a výpis dodavatelů se Vám seřadí dle Vašeho požadavku – od nejlepšího, dle abecedy apod. Ihned ve výpisu uvidíte hodnocení – ve formě hvězdiček a procent. Dodavatelé mohou získávat i externí hodnocení, nejen od zákazníků našeho serveru. Dle nových pravidel bude každé hodnocení obsahovat podložené informace k realizovaným zakázkám tak, aby nemohlo docházet k „nerelevantnímu hodnocení“ a nebyl nikdo poškozován. Pro zachování objektivního hodnocení budou zveřejňovány i negativní reference, které budou podložené důkaznými materiály.
Na tomto projektu jsme pracovali několik měsíců a věříme, že všem našim zákazníkům pomůže při hledání a rozhodování. Tým AAAPOPTÁVKA.CZ
Karolina

Vytvořili jsme pro Vás novou sekci na webu - Články

Karolina 5. 12. 2016, 12:17 Nový projekt
Kromě kontaktů na nové zákazníky Vám přinášíme i možnost zviditelnění Vaší společnosti.
Naši nabídku "reklamy" rozšiřujeme o sekci Články. Prezentujte svou realizovanou zakázku nebo novinky, které Vaše společnost přináší, ale i obecné informace o Vaší obchodní činnosti. Můžete psát o čemkoli a navíc můžete i vkládat různé fotky týkající se tématu. Součástí článku jsou i různá prolinkování na Vaše stránky atd. Zajímá Vás více informací? Neváhejte se na nás obrátit.
My i nadále pracujeme na rozšiřování naší nabídky služeb, které Vám pomohou s Vaším podnikáním a děkujeme Vám za Vaši dosavadní přízeň. Tým AAAPOPTÁVKA.CZ
Karolina

Profesionálně vytvořené smlouvy pro Vaše bezpečné podnikáni

Karolina 10. 11. 2016, 11:47 Nový projekt
Stále se snažíme vylepšovat námi poskytované služby. Proto Vám s radostí oznamujeme, že jsme navázali spolupráci se společností Legito s.r.o., která pro naše registrované dodavatele připravila možnost stažení předvyplněných smluv, které ochrání Vaše podnikání, např. Dodatek ke smlouvě, Kupní smlouva, Plná moc, Smlouva o dílo a další. Vy si smlouvu stáhnete a doplníte údaje své společnosti a protistrany. V rámci zpoplatněných služeb na našem portále AAAPOPTÁVKA.CZ můžete tyto profesionálně vytvořené smlouvy stahovat ZDARMA, a to při zadání kupónu, který se Vám zobrazí na stránce smlouvy ke stažení po přihlášení do Vašeho administračního účtu. V případě, že u nás nemáte žádnou aktivní službu, lze tyto smlouvy stahovat za jednorázový poplatek. Věříme, že Vám tímto benefitem přispějeme k bezpečnějšímu podnikání.
Veronika

Zadávání poptávky pohodlně z mobilních zařízení

Veronika 12. 5. 2015, 17:07 Nový projekt
Aby pro Vás zadání poptávky bylo pohodlné i z mobilních zařízení nebo tabletů, připravili jsme pro Vás mobilní verzi zadání poptávky. Mobilní web AAAPOPTÁVKY najdete na adrese m.aaapoptavka.cz
Lada

Více komfortu pro naše dodavatele a poptávající! Nový projekt POPTÁVKA.CZ je tu.

Lada 2. 4. 2013, 10:54 Nový projekt
V rámci zkvalitňování našich služeb a dalších možností pro naše věrné uživatele jsme pro Vás připravili nový projekt POPTÁVKA.CZ. Komfort ve formě většího počtu poptávek pro stávající i nové dodavatele ale také jistotu pro Vás poptávající díky unikátním službám v podobě „hodnocení dodavatele“ najdete právě v rámci tohoto nově spuštěného projektu. Pojďte se tedy přesvědčit o kvalitách a komfortu našeho nového projektu přímo na jeho webových stránkách www.poptavka.cz.
Lada

Poradíme Vám, jak zvolit správného dodavatele a zároveň, jak získat nové klienty díky pozitivním referencím!

Lada 28. 8. 2012, 15:26 Nový projekt
Pozitivní i negativní hodnocení, je velmi důležitým faktorem při výběru dodavatele z jakéhokoliv oboru činnosti. Ať se zeptáte kohokoliv, pozitivní reference od blízkého člověka, ale i zcela cizích osob, které měly pozitivní zkušenost se svým dodavatelem, je k nezaplacení. Právě pro poptávající uživatele ale i dodavatele byla vytvořena počátkem tohoto roku unikátní služba tzv. Hodnocení dodavatele. Zde najdete bližší informace k udělení či získání referencí a také poslední možnost zasoutěžit si v rámci Velké letní soutěže o Apple iPad či zájezd v hodnotě 20 000 Kč.
Lada

Největší poptávkový systém AAAPOPTÁVKA.CZ v novém kabátě

Lada 9. 1. 2012, 9:57 Nový projekt
Po několika měsíčních přípravách našeho vývojářského týmu a velice úzké spolupráci s Vámi, uživateli, je na světě neotřelá inovace poptávkového systému AAAPOPTÁVKA.CZ. Nové provedení projektu přináší intuitivní zpracování stránek v nadčasovém a velice příjemném grafickém zpracování. Pozornost byla věnována z velké části rozhraní pro dodavatele a poptávající uživatele, ale také veřejným zakázkám, které se těší velké oblibě. Více informací najdete v tiskové zprávě.
Jakub

AAAPOPTÁVKA.CZ v novém kabátě

Jakub 12. 12. 2011, 13:35 Nový projekt
Je nám potěšením informovat vás, že právě AAAPOPTÁVKA.CZ, v současnosti největší databáze poptávek v ČR, se chystá obléci nový kabát. Uživatelsky přívětivé a velice intuitivní nové grafické zpracování tohoto projektu, můžete sami vyzkoušet v rámci Beta verze na následujícím odkazu Nová verze AAAPOPTÁVKA.CZ