Akční cena, změna cen

Jakub

Nyní 2 měsíce služby ZDARMA

Jakub 8. 4. 2021, 8:11 Akční cena, změna cen
Vážení zákazníci, neváhejte a využijte příležitosti k registraci Vaší firmy. Nyní získáte 2 měsíce ZDARMA služby zasílání poptávek a to v plném rozsahu včetně přístupu ke všem poptávkám či zakázkám na webu. Registraci můžete provést zde, případně nám zavolejte na telefonní číslo +420 222 551 815. Za poslední rok bylo našim prostřednictvím odesláno 55 888 poptávek ze všech oborů.
Martin

Kde získávat důležité informace ke koronaviru?

Martin 12. 11. 2020, 9:12 Akční cena, změna cen
Koronavirus zaskočil nás všechny, ale firmy, podnikatele a řemeslníky zasáhl asi ze všeho nejvíce. Kde ale získávat aktuální informace k podnikání? Podívejte se na naše tipy.

Přečíst celý článek
Martin

Podpora pro podnikatele v době koronaviru

Martin 29. 10. 2020, 10:54 Akční cena, změna cen
Pro firmy, podnikatele a živnostníky působící v České republice služba AAAPOPTÁVKA.CZ poskytuje nyní 6 měsíců zdarma bezplatné registrace k základní službě. Po dobu nouzového stavu státu, chceme takto podpořit naše zákazníky a ubezpečit je, že jim i v této složité době zabezpečíme dostatek zákazníků.

Systém AAAAPOPTÁVKA.CZ funguje již od roku 2009 a za tu dobu naši službu využilo více než 2 mil. poptávajících klientů.
  • 90 % všech našich poptávek je telefonicky ověřeno a garantujeme tak správnost kontaktních údajů
  • Přibližně 50 % poptávek je skutečně realizováno našimi dodavateli
  • 73 % dodavatelů získá díky našim službám nového zákazníka
  • 42 % dodavatelů realizuje díky našim službám 5 až 10 poptávek ročně
Akce je platná do 31. 12. 2020
Jakub

Garance výdělku pro firmy a živnostníky

Jakub 25. 8. 2020, 10:09 Akční cena, změna cen
Během prázdninového období máme pro zákazníky portálu AAA k dispozici podporu ve formě garance výdělku. To znamená, že pokud jste firma či živnostník, garantujeme Vám, že získáte prostřednictvím našich služeb alespoň jednoho zákazníka. Neváhejte využít této nabídky a přihlašte se přes registrační formulář!
Jakub

Pomocná ruka podnikatelům

Jakub 23. 3. 2020, 11:26 Akční cena, změna cen
Největší poptávkové služby v ČR a SR (ePoptávka.cz, AAApoptávka.cz, 123dopyt.sk a AAAdopyt.sk) začali poskytovat pomocnou ruku podnikatelům ve formě 6 měsíců bezplatné registrace navíc k základní službě. Po dobu nouzového stavu státu, chceme deklarovat tuto podporu a ujistit naše zákazníky, že i přes očekávaný hospodářský pokles jim v budoucnu zajistíme dostatek zákazníků. Naše služby fungují více než 15 let a za tuto dobu je využilo více než 2 mil. poptávajících klientů, kteří svými poptávkami ze všech oborů, podpořili české a slovenské podnikatele.
Lada

AAAPOPTÁVKA.CZ slaví 6. narozeniny!

Lada 8. 4. 2013, 12:36 Akční cena, změna cen
Je tomu již 6 let od vzniku našeho poptávkového systému AAAPOPTÁVKA.CZ. Již od počátku projektu bylo hlavní myšlenkou vybudovat projekt, který bude svými službami podporovat jak poptávající uživatele při hledání kvalitní služby na Českém trhu, tak živnostníky a firmy, které díky této myšlence budou získávat kvalitní nabídky na pracovní příležitosti. Jsme velice potěšeni, že myšlenka, se kterou jsme do světa poptávkových systémů vstupovali, nebyla časem a vlivem finanční i ekonomické situace na českém trhu změněna. Především díky Vaší podpoře, se daří nadále tuto prvotní vizi rozvíjet a přinášet do světa poptávek nové myšlenky a možnosti, které Vám pomohou nejen ušetřit čas a samozřejmě finance, ale také Vám dodají jistotu při hledání opravdu kvalitních služeb. Jak šel čas s AAAPOPTÁVKA.CZ a co vše se za posledních let událo, se můžete podrobně podívat v naší tiskové zprávě
Lada

Bezkonkurenční balíček reklamy pro firmy a živnostníky na iDNES.CZ a Topkontakt.cz za pouhých 6 000 Kč

Lada 6. 12. 2012, 17:23 Akční cena, změna cen
Díky silné mediální skupině Mafra, která má pod svými křídly nejeden úspěšný projekt jako například Mladá Fronta DNES, iDNES.cz, Topkontakt.cz a nyní také AAAPOPTÁVKA.CZ a další, pro Vás máme nabídku tzv. Mediálního balíčku na produkty iDNES.CZ vytvořeného na míru menším a středním společnostem a živnostníkům. Diky výhodnému inzertnímu balíčku mají i živnostníci a menší společnosti možnost vyzkoušet si, jaké je inzerovat na masivně navštěvovaných internetových projektech jako je iDNES.CZ, Topkontakt.cz a dalších webech spadajících do portfolia mediální skupiny Mafra. Vyzkoušejte si i Vy reklamní kampaň na iDNES.CZ a Topkontakt.cz.
Lada

Prodloužení akce! AAAPOPTÁVKA i nadále rozdává dárkové kupóny Google AdWords ke každé objednávce

Lada 25. 4. 2012, 12:59 Akční cena, změna cen
Až do konce měsíce května byla prodloužena akce pro nové i stávající dodavatele našeho poptávkového systému, kdy ke každé objednávce našich služeb od nás můžete obdržet zcela ZDARMA dárkový kupón na založení reklamní kampaně Google AdWords v hodnotě 1200 Kč. Platnost tohoto dárkového kupónu trvá nově do 30. 06. 2012. Máte tak možnost získat nové obchodní příležitosti nejen díky našim službám, ale také díky reklamní kampani Google AdWords zcela zdarma a bez jakýchkoliv závazků.
Lada

Dárkové kupóny na reklamní kampaň Google AdWords ZDARMA ke každé objednávce!

Lada 10. 4. 2012, 11:14 Akční cena, změna cen
Připravili jsme pro Vás jedinečnou akci na měsíc duben. Ke každé objednávce našich služeb od nás nyní obdržíte zcela ZDARMA dárkový kupón na založení reklamní kampaně Google AdWords v hodnotě 1200 Kč. Platnost tohoto dárkového kupónu trvá do 30. 04. 2012. Máte tak možnost získat nové obchodní příležitosti nejen díky našim službám, ale také díky reklamní kampani Google AdWords zcela zdarma a bez jakýchkoliv závazků.
Lada

Ohodnoťte realizaci vaší poptávky a vyhrajte chytrý telefon HTC Cha Cha v hodnotě 5 000 Kč

Lada 5. 4. 2012, 15:20 Akční cena, změna cen
Přinášíme vám dubnovou soutěž o HTC Cha Cha s operačním systémem Android 2.3.3. v hodnotě 5 000 Kč. Celý měsíc duben máte možnost vyhrát tento chytrý telefon. Jediné co je třeba pro účast v soutěži udělat, je zhodnotit firmu , která Vaši poptávku skrze portál AAAPOPTÁVKA.CZ realizovala, případně zadat ZDARMA POPTÁVKU a po její realizaci ohodnotit Vašeho dodavatele . Svou zkušenost z realizace Vaší poptávky spolu s názvem dodavatele a fotografickou dokumentací můžete vkládat přímo na našich stránkách. Po ukončení výběru nejlepšího zaslaného hodnocení dodavatele bude výherce kontaktován. Přejeme hodně štěstí v soutěži.